Namų Dekoravimas Veidrodžiais: Erdvės Išplėtimas ir Stiliaus Įvairovė

 

Pakeiskite kambario interjerą, padidinkite erdvę su tinkamoje vietoje esančiu veidrodžiu. Siūlome Jums keletą patarimų ir įdomių idėjų.

„Pamišę veidrodžiai"

Veidrodžių namuose niekada nebus per daug. Galite išbandyti vis populiarėjančią techniką, pakabinti ar priklijuoti ant sienos daug mažesnių veidrodžių. Juos dėkite taip, kad vizualiai būtų malonu žiūrėti, formuokite ornamentą ar tiesiog palikite tiesius.

Nepamirškite, kad galite rinktis netradicinių formų veidrodžius. Tačiau veidrodžiai turi būti proporcingi ne tik vienas kitam, bet ir sienos dydžiui. Venkite naudoti mažus veidrodžius ant itin didelės sienos, bus ne tik sunkiau ją užpildyti, bet vizualiai vaizdas taip pat bus prastenis. Suteikite galimybę pabūti pašėlusiu menininku ir sukurti savo veidrodžių karalystę.

„Veidrodiniai langai"

Nėra jokių taisyklių, kaip galime dekoruoti savo namus ir juose panaudoti veidrodžius. Veidrodžiai kambariams suteikia šviesos ir erdvės, jie kaip veidrodiniai langai, kuriuos galite įrengti ten, kur norite. Pagrindinis jų privalumas – atspindys.

„Padidinta erdvė"

Bet kurioje kambario vietoje esantis veidrodis, ją vizualiai praplės. Išskirtinis, tvirtinamas ar pastatomas prie sienos veidrodis gali „įsilieti" į bendrą kambario dizainą arba tapti pagrindiniu akcentu. Tačiau vieta ir veidrodžių išdėstymas yra svarbiausi punktai, jei norite maksimaliai padidinti erdvę ir užtikrinti, kad nesukursite netinkamų atspindžių. Valgomasis - tobula vieta veidrodžiui. Kaip ir koridoruje, šiame kambaryje rekomenduojama naudoti veidrodį, jei trūksta natūralios šviesos, elegancijos, erdvės.

Vakarais visada galite uždegti žvakių, kurių atspindys veidrodyje, sukurs dar jaukesnę ir šiltesnę atmosferą. Veidrodį miegamajame pastatykite priešais lovą ar jos šone, padvigubinsite kambario erdvę. Visada derinkite veidrodžius prie kambaryje vyraujančio stiliaus. Nevenkite stilingų, masyvių, įrėmintų veidrodžių.

„Netradiciniai vaizdai"

Visada kalbame apie kambarių, jų erdvių dekoravimą veidrodžiais, bet juk dažnai namuose turime ir sodą ar terasą, tai tarsi dar vienas kambarys. Kodėl nepanaudojus veidrodžio ten? Dideli, per visą sieną esantys veidrodžiai gali suteikti dramatišką efektą, ypač mažoje erdvėje. Pastatykite didelį veidrodį, praplėskite šią erdvę, leiskite veidrodžiui atspindėti sodo gėles ar besileidžiančią saulę.

 
Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Patalpinta: Patarimai

Palikite komentarą

Saugos kodas