LED veidrodžiai

Veidrodis su LED apšvietimu yra šiuolaikinis ir funkcionalus sprendimas, kuris puikiai derinamas klasikiniame bei moderniame interjere. Be to, šie LED veidrodžiai yra ekonomiški ir ilgai tarnaujantys. Jie dažnai turi daug pasirinkimų, įskaitant nano dangą, šildymo kilimėlį, infraraudonuosius ar jutiminius sensorius, įvairias LED šviesos spalvas ir kitas funkcijas. Jei jums reikia unikalaus dizaino ar funkcijų veidrodžio su LED apšvietimu, galime jį specialiai jums pagaminti pagal individualų užsakymą.

Aktyvūs filtrai

lova 20

Reklama

Figūrinis LED veidrodis Marsas

Kaina 200,00 €
Prieinamumas: Turime

Matmenys: modelis 1 - 900x700 mm

                   modelis 2 - 1060x700 mm

                   modelis 3 - 900x593 mm

Atvira šviesa

Veidrodžiai gaminami pagal individualius matmenis

Pagaminta Lietuvoje

LED veidrodžiai su apšvietimu 

Geras veidrodis - aukso vertės. Jis ne tik padeda matyti savo atvaizdą kai reikia, tačiau taip pat ir puošia namus, suteikia jiems daugiau jaukumo, galiausiai, gali vizualiai patalpas padaryti kur kas didesnes ir erdvesnes. Žinoma, tik vizualiai, tačiau faktas, kad tokiose patalpose buvimas kels tik geriausias emocijas. Renkantis veidrodžius pas mus - siūlome peržiūrėti kuo daugiau opcijų. Galbūt tai padės rasti variantą, kuris tinka labiausiai. Ir daugeliui iškart akis patraukia LED veidrodžiai, kurie suteikia namams daugiau jaukumo, šilumos ir leidžia nesukti galvos dėl apšvietimo sprendimų.

Veidrodžių su apšvietimu pasirinkimas

Mūsų siūlomi veidrodžiai su LED yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie Jūsų namams tinka labiausiai ir net pranoksta Jūsų asmeninius poreikius. Aktyviai plečiame savo pasiūlymus, kad kiekvienas rastų tinkamiausią variantą. Žinoma, derantį ne tik namuose, tačiau ir bet kokiose kitose patalpose: nuo grožio studijų iki biurų.

Veidrodis su apšvietimu pirmiausia turėtų būti pasirenkamas pagal dydį. Siūlome labai daug ir labai įvairių matmenų veidrodžių, kurie turėtų Jums patikti. Nuo didesnių, kurie dažniausiai dengia ištisas sienas (ypač kabinant kelis vieną greta kito), iki mažesnių, kurie puikiai dera nedideliuose vonios kambariuose, tampa svarbiausiu stiliaus akcentu, kuris kuria jaukumą ir skleidžia šilumą. Visada skoningai atrodo keli veidrodžiai derinami vienas greta kito . Puikiai dera keli skirtingų formų ir matmenų veidrodžiai .

Veidrodžiui su LED apšvietimu LED Juosta gali būti dedama tik kurioje nors veidrodžio nugarinėje pusėje, aplink visą rėmelį, arba dengti tik šoną ir t.t. Priklausomai nuo LED juostos dėjimo vietos - kinta ir apšvietimo intensyvumas, tad rinkitės variantą, kuris geriausiai tenkina Jūsų poreikius. Juk vienu atveju LED veidrodis gali būti naudojamas kaip priemonė geriau save matyti atliekant įvairius grožio ritualus, o kitu atveju veidrodis su apšvietimo sistema skirtas tik kaip dekoro akcentas galintis suteikti namams daugiau jaukumo ir tuo pačiu apšviečiantis tam tikras namų erdves minimaliai, kad tamsiuoju paros metu matomumas nebūtų blogas, tačiau ne per ryškus, išlaikomas minimalizmas.

Dar labai svarbu veidrodžio forma. Ir čia mes Jums taip pat teikiame itin plačią pasiūlą, kad kiekvienas rastų tinkamą jo namams, konkrečiai vietai. Ne veltui pirmiausia reikia nuspręsti, kur veidrodis bus kabinamas, o tik tada žiūrėti - kokie matmenys ir kokia forma labiausiai yra tinkama. Klasikinis veidrodis su LED apšvietimu dažniausiai yra ovalus arba apvalus, taip pat ir stačiakampio formos. Tačiau pas mus galite rasti ir dar neįprastesnių formų bei matmenų veidrodžių, kurie savo savybėmis patrauks dėmesį ir tuo pačiu taps pats skoningiausias, labiausiai akis traukiantis patalpos akcentas.

Tinkamas šviečiantis veidrodis yra pasirenkamas daugeliui metų, tad būtinai siūlome skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, kad rastas Jums keltų geriausias emocijas visomis prasmėmis. Taip pat visada galite tartis ir su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus kylančius klausimus ir tuo pačiu pateiks rekomendacijas dėl konkretaus veidrodžio, kuris galimai Jums labiausiai tinka pagal išsakytus poreikius.

Veidrodis su LED apšvietimu pagal asmeninius poreikius

Mūsų kataloge siūlomi veidrodžiai su LED yra labai skirtingi. Esame tikri, kad atrasti Jums patį mieliausią nebus sunku. Tačiau lygiai taip pat siūlome nepamiršti, kad visi jie yra pateikti tik kaip pavyzdžiai, taigi, galite ne tik užsisakyti tokį, kuris nurodytas (su konkrečiais matmenimis), tačiau taip pat ir galime pagaminti pasirinkto modelio, stiliaus veidrodį konkrečiai Jums tokių matmenų kaip labiausiai reikia.  Daugiau nei 20 metų gaminame veidrodžius, tad esame tikri, kad pavyks Jūsų norus, kad ir kokie jie yra specifiniai, paversti realybe. Veidrodžiai su integruotu apšvietimu kuriami ne tik namams, tačiau ir viešosioms patalpoms, komerciniams objektams. 

Patirtis - mūsų privalumas, kadangi mokomės iš savo klaidų ir tobuliname tai, ką galime pasiūlyti savo klientams. Pateikiant užsakymą galite rinktis iš tokių veidrodžių su LED, kurie yra mūsų kataloge, arba galime pagaminti visiškai kitą gaminį, kuris bus pagal Jūsų pateiktus matmenis ir labiausiai konkrečiai patalpai tinkamos formos. Galime pagaminti veidrodžius su LED net ir virš 2 500 mm., tad bet kokia idėja, esame tikri, gali būti sėkmingai įgyvendinama. Veidrodžiai su LED apšvietimu kainuoja labai įvairiai ir įkainiai priklauso nuo Jūsų užsakyto veidrodžio modelio, dydžio ir t.t. Kuo tiksliau pateiksite užsakymą - tuo mums bus paprasčiau ne tik nurodyti kainą, tačiau ir Jūsų idėją paversti realybe. Visoms mūsų parduodamoms prekėms suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija, tad visiškai pasitikime tuo, ką Jums siūlome.

Veidrodžiai su LED - ne tik vonios patalpoje

Nors LED veidrodžiai dažniausiai yra užsakomi vonios patalpai, tačiau toli gražu ne tik joje tai yra funkcionalus pasirinkimas. Tinkamai dera ir koridoriuose, taip pat miegamojo erdvėse. Ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai džiaugiasi asmeniniu grožio kampeliu, kuris ne tik funkcionalus, tačiau taip pat ir jaukus, stilingas. Veidrodžiai su LED apšvietimu gali būti derinami ir koridoriuose. Vietose, kuriose reikia ne tik erdvumą didinančių akcentų, tačiau taip pat ir jaukaus apšvietimo, kuris nebūtų reiklus, atrodytų gražiai, svarbiausia, kad šviestų visą laiką ir taip gerintų matomumą tamsiuoju metu, tačiau nebūtų per ryškus, išlaikytų mistikos balansą, kurio dažniausiai taip norisi elegantiškuose namuose. Belieka tik nuspręsti, kokio stiliaus veidrodis su LED skoningiausiai atrodys konkrečioje patalpoje ir užsisakyti prekę pas mus.

LED veidrodžiai internetu pigiau

Nors veidrodžiai su apšvietimu nėra vienintelė mūsų siūloma produkcija, tačiau ši - tikrai sulaukia bene daugiausia dėmesio. Žmonėms patinka, kad nereikia nei papildomai skirti laiko ieškant labiausiai konkrečioje erdvėje tinkamos apšvietimo sistemos, nei papildomai į ją investuoti. Juk šviečiantys veidrodžiai yra išbaigti, tai yra, apšvietimas dera prie veidrodžio ir apskritai, taip išgaunama harmonija, kuri pritaikoma bet kokioje patalpoje greitai ir paprastai.

Tiesa, ne tik siūlome veidrodžius geriausiomis kainomis, tačiau taip pat ir aktyviai skelbiame akcijas, kurios sumažina įkainius dar labiau, tačiau kokybė nuo to tikrai nekenčia. Apskritai kokybė yra mūsų prioritetas, tad kasdien dirbame vardan Jūsų ir tuo pačiu Jūsų namų, kuriuose veidrodis - ne smulkmena, tačiau harmoniją kuriantis ir daugiau jaukumo suteikti galintis akcentas. Esate verti geriausio ir mes tikrai Jums tai galime pasiūlyti.