Rėmeliai

Skoningi veidrodžiai, paveikslai bei nuotraukos gali papuošti bet kokius namus, kitus objektus, kuriuose norisi daugiau jaukumo bei šilumos. Ne veltui renkantis interjero akcentus reikia kuo daugiau dėmesio skirti stiliui, kuris yra kuriamas patalpoje. Tuomet ir derinami akcentai įsilies kur kas paprasčiau. Tiesa, svarbu ne tik jie patys, tačiau ir rėmeliai, kurie tarsi įprasmina veidrodžius, paveikslus, nuotraukas. Labai dažnai rėmeliai yra svarbiausi šio dekoro akcentai, tad juos renkantis - derinimas ir kokybė visada turi būti prioritetai.

Aktyvūs filtrai

lova 20

Reklama

Rėmeliai 

Veidrodžių, nuotraukų rėmeliai, kuriuos mes galime Jums pasiūlyti, yra labai įvairūs. Tikimės, kad taip kiekvienas klientas gebės rasti tokį variantą, kuris jam atrodo pats gražiausias ir kuris geriausiai dera konkrečiose patalpose.

  • Mediniai rėmeliai nuotraukoms dažniausiai patinka tiems, kurie mėgsta natūralumą, ekologiją ir galbūt klasiką. Žinoma, jie puikiai dera ir modernaus stiliaus namuose, tad svarbiausia - spalva, storis bei kiti jų techniniai parametrai. Mediniai rėmeliai gali būti papildomai ruošti įvairiais raštais, raižiniais, kurie suteikia jiems dar daugiau prabangos. Tai itin skoningas pasirinkimas rėminant veidrodžius.
  • Plastikiniai rėmeliai paveikslams, nuotraukoms, veidrodžiams - lygiai tokie patys patrauklūs. Siūlome skirtingų stilių - nuo paprastesnių, kurie dažniausiai yra minimalistinio dizaino iki įmantresnių, kurie atrodo gana prabangiai. Plastikiniai rėmeliai gali atrodyti kaip mediniai, tad svarbiausia rinktis Jums labiausiai patinkančią imitaciją.
  • Aliuminiai rėmeliai - itin patvarūs, aukštos kokybės ir labai puikiai derantys moderniuose namuose. Žinoma, tinka ir ten, kur kuriama klasika, tačiau dažniausiai dėl minimalizmo komponuojami tokiose erdvėse, kuriose - daugiau dėmesio skiriama pačiam paveikslui arba veidrodžiui, o ne rėmeliui. 

Renkantis rėmelius įvertinkite - kokio jie yra pločio. Kuo didesnis gaminys bus rėminamas - tuo didesnių, platesnių rėmelių ir reikia. O kai veidrodis, paveikslas ar panašiai yra mažų matmenų - tuomet ir pasirinkti rėmeliai neturi būti itin dideli. Jie turi traukti akis, tačiau per daug neužgožti paties rėminimo objekto.

Gaminame pagal Jūsų poreikius

Pateikiame daug pačių įvairiausių rėmelių pavyzdžių, kad mūsų klientai galėtų kur kas paprasčiau rasti jiems tinkamus variantus. Visgi, gaminame pasirinktus rėmelius ir pagal Jūsų matmenis, tad jokio skirtumo, kokio dydžio objektas bus rėminamas - mes galime Jums padėti. Rėmeliai pagaminami per porą savaičių, pristatomi saugiai iki Jums labiausiai tinkamos vietos. Gaminiams suteikiama garantiją, tad pasitikėkite produkcija, kuri tarnaus daugelį metų ir puoš namus kasdien.