Stumdomos sistemos

Norite, kad Jūsų namų aplinka būtų unikali ir išskirtinė? Tokiu atveju siūlome rinktis ne tik sistemas, kurios yra dekoruotos veidrodžiu, tad atspindys leidžia išgauti itin unikalų vaizdą, tačiau ir puoštas stiklu, kuris gali būti su tam tikra grafika. Nuo ryškios, margos, kuri dažniausiai pasirenkama moderniuose namuose, iki pasyvesnės, vienos spalvos, kuri galbūt skoningiausiai atrodo klasika kvepiančiuose namuose. Stumdomos durys su grafika leis sukurti namuose jaukumą vos vieno baldo, tai yra spintos, pagalba. Nereikia daugiau jokių akcentų, kadangi stumdomos sistemos bus pats svarbiausias ir tuo pačiu unikaliausias aplinkos dekoras. Svarbiausia, kad ne tik patrauklus, tačiau taip pat ir funkcionalus, tad nieko nelaukite ir suteikite savo namams arba kitai aplinkai daugiau autentikos. 

Aktyvūs filtrai

Stumdomos sistemos

Kaina 0,00 €
Prieinamumas: Turime

Stumdomos durys su įvairiais stiklais nuo vienspalvių iki stiklų su grafika. Platus grafikos pasirinkimas.

Pagaminsime stumdomas duris Jūsų kambariui ar spintai pagal individualų užsakymą.

Stumdomos sistemos 

Pas mus galite įsigyti aukštos kokybės stumdomų durų sistema ne tik su veidrodžiais, tačiau taip pat ir su paprastais stiklais, kurie suteikia patalpai daugiau unikalumo, elegancijos ir tuo pačiu prabangos. Puikiai dera ne tik klasikinio, tačiau taip pat ir modernaus stiliaus namuose, gaminamos pagal poreikius, atitinka detalius matmenis, tad funkcionalumo ribos ir galimybės - plačios ir prieinamos kiekvienam.

Prie konkretaus durų sistemos modelio dažniausiai galime pasiūlyti net kelis skirtingus profilius, kurie kinta spalvomis, matmenimis ir kitais parametrais. Detalumas - svarbus, kadangi jis atveria galimybes džiaugtis visapusiška sistema. Jeigu patiems sunku nuspręsti dėl profilio ir tuo pačiu veidrodžio, kuris bus montuojamas, kitų smulkmenų - visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie ne tik atsakys į visus Jums iškylančius klausimus, tačiau taip pat ir pateiks labiausiai poreikius tenkinančios sistemos pavyzdžius.

Veidrodinės arba stiklinės sistemos gali būti derinamos ne tik prie spintų konstrukcijų, tačiau ir kaip niša, durys. Gera idėja visada verta realybės, tad kad ir kokie yra Jūsų norai - esame tikri, kad gebėsime juos įgyvendinti.

Kaip prižiūrėti stumdomų sistemų stiklus?

Tokios veidrodinės arba stiklinės sistemos priežiūra nėra sudėtinga. Geriausia veidrodį bei stiklą valyti su sausa, minkšta šluoste, nereikia valymo metu spausti. Valymui naudokite tik stiklinėms sistemoms skirtas priemones, kuriose nėra abrazyvinių dalelių. Norėdami užtikrinti, kad veidrodis metų eigoje išlaikys kokybę - po valymo visada nusausinkite kraštus. Galiausiai, nenaudojamos sistemos turi būti laikomos sausose, švariose vietose, kuriose nėra per didelio šalčio arba karščio. 

Kiek kainuoja stumdomos sistemos?

Mūsų prekybos vietoje siūlomos stumdomos sistemos yra labai įvairios, tad esame tikri, kad rasite tokį variantą, kuris Jums labiausiai tinka ir kuris skoningiausiai dera Jūsų namuose. Stumdomų durų su veidrodžiais sistemos kaina priklauso nuo to - kokie profiliai bus pasirinkti, žinoma, taip pat ir pagal durų išmatavimus. Galime sėkmingai įgyvendinti net ir labai netradicinius projektus, tad susisiekite ir kartu rasime labiausiai Jums prieinamą sprendimą. Jeigu norite, kad stumdomos durys Jums kainuotų pigiau - visada skatiname sekti akcijas, kurias mes taip pat siūlome gana dažnai. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė - pati geriausia. Tokia, kokią mes siūlome savo klientams kasdien, kadangi suprantame, kad kartą įdiegus sistemas - norisi daugiau apie jas net negalvoti, tik džiaugtis funkcionalumu, kuris tarnaus daugelį metų.

Stumdomos sistemos internetu pas mus

Siūlome labai daug skirtingų stumdomų sistemų. Pateikiame pavyzdžius, kurie gali padėti Jums paprasčiau rasti labiausiai priimtiną variantą. Visgi, gaminame sistemas pagal klientų poreikius, tad galite būti ramūs, kad jos tiks Jums ne tik vizualine prasme, tačiau taip pat ir matmenimis. O detalumas - svarbus, kadangi jis garantuoja tinkamai stumdomų sistemų kokybę. Ne tik atliekame sistemų kūrimo darbus, tačiau taip pat ir teikiame nemokamas, išsamias konsultacijas, kurios padės, tikimės, nuspręsti dėl prieinamiausios Jūsų atveju.

Dalį sistemų turime sandėlyje, tad visada galite susisiekti dėl informacijos - kaip greitai jos gali būti pristatytos arba pagamintos. Suprantame, kad klientams visada norisi kuo greičiau džiaugtis stumdomomis sistemomis, dar dirbame ne tik kokybiškai, tačiau ir greitai. Dažniausiai užsakytas, jau pagamintas, sistemas į didžiuosius šalies miestus pristatome per porą savaičių, kartais galime užtrukti iki mėnesio, tačiau apie tai informuojame asmeniškai. Visus užsakymus galite nemokamai atsiimti iš sandėlio Šiauliuose, adresu - Pramonės g. 26, LT-78151. Visos mūsų siūlomos sistemos turi 24 mėnesių gamintojo garantiją. Taip įrodome, kad pasitikime gaminiais, kuriuos Jums siūlome ir kurie tikrai papuoš Jūsų namus.