Stumdomos stiklo durys

Norint suteikti patalpai daugiau unikalumo - siūlome joje integruoti stiklines duris, kurios ne tik vizualiai praplečia patalpą, tačiau taip pat ir padeda joje išlaikyti daugiau natūralios šviesos. Stumdomos durys, kurios yra pagamintos iš stiklo - universalus pasirinkimas, kuris tinka ir namuose, ir komercinio tipo, bet kokiuose objektuose. Svarbiausia, kad mes siūlome daug įvairiausių tipų, gaminame duris pagal kiekvieno poreikius. Net ir pati unikaliausia idėja verta dėmesio ir mes esame tikri, kad galėsime ją be jokio vargo įgyvendinti.

Aktyvūs filtrai

Stumdomos stiklo durys

Stumdomos vidaus durys, kurios yra pagamintos iš stiklo, labiausiai akis traukia savo stiliumi, tačiau ne ką mažiau vertos dėmesio dėl funkcionalumo, kurį garantuoja aukštos kokybės, tinkamų matmenų stiklas. Dažniausiai pasirenkamas matinis, kuris padeda sukurti išties labai jaukią aplinką, kuri leidžia per duris tinkamai matytis tik siluetui, tačiau nesustabdyti šviesos sklaidos. Stumdomos stiklinės durys vertinamos ir dėl minimalistinio mechanizmo, kuris yra beveik nematomas, kadangi įdiegtas lubose, o nustumti į sienoje suformuotą nišą - paprasta ir saugu.

  • Stumdomos pertvaros yra labai puikus pasirinkimas duše. Vietoje kabinos - jos ne tik traukia akis savo stiliumi, tačiau ir nėra reiklios, priežiūra paprasta, o vonios patalpoje visada akis džiugins švara. Gaminamos pagal klientų poreikius, tad bus tokių matmenų, kokie Jums labiausiai tinka pagal tam tikros erdvės galimybes.
  • Stiklinės durys taip pat tinkamos ir pirčiai. Kai norisi ne tik sukurti funkcionalų erdvės atskyrimą, tačiau taip pat ir estetine prasme akis traukiantį sprendimą. Žinoma, išlaikoma kokybė, stiklinės pertvaros puikiai tarnauja net ir esant gana aukštai temperatūrai.
  • Stumdomos stiklo durys nuostabiai atrodo biuruose. Šiuo metu dažnas komercinių patalpų valdytojas stengiasi sukurti tokią erdvę, kurioje darbuotojai jaustųsi kuo geriau. Taigi, norisi suderinti praktiškumą su funkcionalumu. Daugiau natūralios šviesos garantuojančios pertvaros - geras pasirinkimas. Taip pat - nesijaučiama tarsi sėdint uždaroje patalpoje, kadangi skaidrios sistemos suteikia erdvumo įspūdį.
  • Išbandykite stiklo duris ir namuose. Tinka ir tokiuose, kuriuose dažniausiai palaikomas klasikinis stilius, kuriame dažniausiai dominuoja elegancija, ir tuo pačiu tinkamas sprendimas moderniuose namuose, kuriuose norisi minimalizmo. Kiekvienam pagal jo poreikius, o ir mes galime pasiūlyti daugelį įvairiausių stiklinių durų stilių. Jos - nebūtinai tik permatomos, gali būti dekoruotos įvairiais akcentais, kurie derės prie namuose kuriamo stiliaus.
  • Stumdomos stiklo durys taip pat puikiai atrodo ir komercinio tipo patalpose, kuriose norisi išgauti estetiškai patrauklią erdvę, pavyzdžiui, grožio salonuose. Juose bus galima džiaugtis ne tik gana dideliu natūralios šviesos kiekiu, tačiau ir elegancija, patrauklumu. Žinoma, stiklo durys pirmiausia yra skirtos erdvių atskyrimui, tačiau patogu, kad klasifikuojamos patalpos tuo pačiu jos padeda sukurti ir jaukumą bei šilumą.

Stumdomos stiklo durys yra universalus pasirinkimas praktiškai bet kokioms erdvėms, tad belieka nuspręsti - kokios Jums gražiausios ir kokios labiausiai tinka tam tikroje erdvėje.

Aukštos kokybės stiklo durys

Visos mūsų siūlomos stiklo durys yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios garantuoja ilgaamžiškumą bei kokybę. Naudojamas ne tik patvarus, ilgaamžis bei aplinkai atsparus stiklas, tačiau taip pat ir kokybiškas stumdoma sistema, galiausiai, pagal Jūsų poreikius pasirinkta rankena. Savo klientams suteikiame galimybę patiems nuspręsti - kokia rankena tinka ir taip net mažiausių smulkmenų pagalba džiaugtis stilingomis durimis. Daugelis mūsų siūlomų sistemų tinkamos standartinėms durų angoms, tačiau pagal Jūsų poreikius galime išpjaustyti ir Jums tinkamų matmenų stiklą bei įkomponuoti jas į stumdomą sistemą. Pateikti pavyzdžiai padės geriau suprasti - kokio rezultato tikėtis. Galime pagaminti duris, kurios atrodys taip, kaip mūsų pateiktame pavyzdyje, arba įgyvendinti tokias idėjas, kurios jau seniai Jums kirba galvoje, tačiau nesate tikras, ar galima jas paversti realybe. Tikime, kad mūsų patirtis leis Jūsų idėją įgyvendinti be jokio vargo.

Stumdomos stiklo durys - kaina

Mums svarbu savo klientams pasiūlyti ne tik pačios geriausios kokybės sistemas, kurios tarnaus labai daug metų, tačiau taip pat ir prieinamas kainas, kurios atveria galimybes kiekvienam norinčiam tokios sistemos namuose - ją ir turėti. Tiesa, greta standartinių kainų - taip pat siūlome akcijas, kurios leis sutaupyti, tačiau džiaugtis įsigijus geros kokybės duris. Kviečiame sekti mūsų pasiūlymus ir tuo pačiu peržiūrėti reguliariai siūlomas akcijas, kurios aktyvios tikrai ne tik prieš šventes, tačiau ir be jokios priežasties.

Tinkama stumdomų stiklo durų priežiūra

Stumdomos stiklo durys nėra reiklios, tačiau tikrai Jums tarnaus daugelį metų. Valyti jas geriausia su specialiais stiklo valikliais, kuriuose nėra jokių abrazyvinių dalelių, tad stiklas nebus subraižytas. Valymui be chemijos taip pat tinka ir sausa šluostė, svarbiausia - kuo švelnesnė, kuri valymo metu nesubraižytų paviršiaus. Valymo metu svarbiausia yra per daug nespausti paviršiaus, valyti ne tik stiklą, tačiau taip pat ir pačią stumdymo sistemą, žinoma, rankenas. Valymo dažnumas kinta priklausomai nuo to - kurioje vietoje stumdomos stiklo durys bus komponuojamos. Jeigu jos bus vonios patalpoje -  dažniausiai valyti reikia dažniau dėl vandens apnašų. Jeigu kambaryje - pagal poreikius, kai matyti, kad stiklas yra dulkinas arba nučiupinėtas. Žinoma, kad jis gražiau atrodys tuomet, kai yra nuvalytas, blizgus. Tuomet ir vaizdas pro jį bus kur kas malonesnis akiai.

Stumdomos stiklo durys yra su 24 mėnesių garantija, tad tai yra mūsų kokybės įrodymas. Pasitikime savo produkcija ir tikime, kad ji gali papuošti bet kokias patalpas daugeliui metų. Net ir pačios mažiausios smulkmenos patalpose, kaip durys, gali padėti sukurti neįprastą, tačiau tuo pačiu ir labai šiltą aplinką.