Veidrodžiai su rėmais

Veidrodžiai su rėmais yra praktiški ir dekoratyvūs elementai, kurie gali suteikti namams jaukumo ir vizualiai padidinti erdvę. Jie yra lengvai pritaikomi pagal individualius poreikius, turint įvairių dydžių ir stilių pasirinkimus. Veidrodžių rėmai gali būti minimalistiniai arba išraiškingi, priklausomai nuo to, kokį akcentą norite suteikti kambario dizainui. 

Aktyvūs filtrai

Veidrodis su rėmu "STV-84"

Kaina 120,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis su rėmu

Matmenys: 1720x720 mm

Rėmelio plotis: 81 mm

Rėmelio gylis: 38 mm

Rėmo spalva: pereinančio aukso ir sidabro

Veidrodžio paskirtis gali būti įvairi, galima pakabinti vonioje, kambaryje ir t.t.

Rekomenduojame! Geriausia kaina!

lova 20

Reklama

Veidrodis su aliuminio rėmeliu

Kaina 139,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis su aliuminio rėmu

Išoriniai matmenys: 1000 x 600 mm

Rėmo spalva: juoda

Veidrodžio paskirtis gali būti įvairi, galima pakabinti kambaryje, vonioje ir t.t.

Gaminame pagal individualius išmatavimus!

Kabinamas vertikaliai. 

Veidrodžiai su rėmais

Suteikti namams daugiau jaukumo bei papuošti juos ne tik patraukliais, tačiau taip pat ir funkcionaliais akcentais - nėra sunku, kadangi tam visada gali pasitarnauti veidrodžiai. Mūsų siūloma produkcija yra labai įvairi, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tokius, kurie geriausiai dera jo namuose ir tuo pačiu atitinka vietos, stiliaus poreikius. Rėmai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti jam labiausiai priimtiną variantą.

Veidrodžių pasiūla pas mus

Pastatomas veidrodis su rėmais papuoš ne tik namus, tačiau ir bet kokias kitas patalpas, kuriose norisi ne tik matyti savo atvaizdą, tačiau taip pat ir vizualiai padidinti erdvę, suteikti joms daugiau jaukumo. Mūsų prekybos vietoje siūlomi pastatomi veidrodžiai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite tokius, kurie Jums patinka ir kurie skoningai dera Jūsų namuose.

Pirmiausia siūlome rinktis pagal veidrodžio matmenis. Pas mus galite rasti ir didesnių, ir mažesnių veidrodžių, tad priklausomai nuo to, kurioje vietoje jis stovės - nebus sunku rasti ir tinkamą variantą. Taip pat veidrodžius galime išpjauti tokio dydžio, kokio Jums reikia, kad erdvė būtų tinkamai išbaigta.

Renkantis veidrodžius su rėmais taip pat įvertinkite, kokio stiliaus jie yra. Dizainą dažniausiai lemia rėmelis, kuris gali būti minimalistinis, gana neutralus, paprastas arba gali būti raštuotas, platus, traukiantis akis. Antrasis variantas  vertas dėmesio, kadangi tokie veidrodžiai dažniausiai tampa svarbiausiu patalpos akcentu, nereikia daugiau jokių kitų dekoro akcentų.

Veidrodžiai su rėmais - kaina

Norėdami patenkinti labai skirtingų klientų poreikius siūlome ne tik pačius įvairiausius veidrodžius, kurie kinta savo stiliumi bei matmenimis, tačiau taip pat ir kaina. Nuo tokių, kurie kainuoja pigiau iki brangesnių, kurie dengti specialia nano danga arba puošti itin neįprastu rėmu.

Norėdami sužinoti, kiek kainuos konkretus veidrodis, kuris pagamintas pagal Jūsų poreikius - visada skatiname susisiekti asmeniškai. Ne tik nurodysime kainą, tačiau ir atsakysime į kitus klausimus, kurie susiję su mūsų gaminiais.

Saugumo garantija

Mūsų klientams dažnai kyla klausimas, ar pastatomi veidrodžiai yra saugūs? Tikrai taip. Jokio skirtumo, ar nuspręsite patalpose statyti veidrodį, ar jį kabinti - garantuojame, kad tinkamai pritvirtinus arba pastačius ant lygaus paviršiaus - nekils joks pavojus, kad gaminys gali nukristi ir sudužti. Kokybė yra prioritetas mums, tad siūlome ne tik aukšto standarto veidrodžius, tačiau ir patvarius jų tvirtinimo mechanizmus, rėmus.

Taip pat ne tik garantuojame patvarius veidrodžius, tačiau taip pat ir saugų jų pristatymą. Visa mūsų parduodama produkcija yra supakuota į specialias priemones, kurios užtikrins, kad transportavimo metu prekė saugiai pasieks tikslą. Pristatome tik kurjeriais, kurie prisiima atsakomybę už transportavimą. Visgi, gavus veidrodį - pirmiausia siūlome jį apžiūrėti prie kurjerio bei įvertinti - ar nėra dūžių. Tokie atvejai yra labai reti, tačiau papildomas saugumas - ramybė. Visgi, visiems savo gaminiams taikome 24 mėnesių garantiją, tad būkite tikras, kad perkate veidrodžius, kurie įsigyjami daugeliui metų.

Veidrodžiai su rėmais internetu

Kuo greičiau užsisakysite - tuo operatyviau pastatomi veidrodžiai su rėmais pasieks Jūsų namus, komercines patalpas, biurus… Dirbame greitai, kadangi suprantame, kad norisi užsakymą gauti kuo greičiau. Taip pat skelbiame akcijas ir nuolaidas, kurios leis norimus veidrodžius gauti pigiau. Sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite jais.