Veidrodžiai su lentynėle

Dažniausiai vonios kambariuose derinami veidrodžiai su lentynėle yra praktiškas ir tuo pačiu labai stilingas pasirinkimas leisiantis sukurti jaukaus, elegantiško dizaino erdvę, kurioje kiekviena smulkmena - apgalvota. Veidrodžiai su lentynėle labiausiai akis traukia dėl savo grakštumo, tačiau ne ką mažiau svarbu tai, kad tokia kompozicija yra funkcionali bei puikiai dera bet kokio stiliaus patalpose: nuo klasikinio iki modernaus.

Aktyvūs filtrai

Veidrodžiai su lentynėle 

Mūsų siūlomi veidrodžiai su lentynėle yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti su pasiūlymais, kuriuos aktyviai plečiame, kad kiekvienas rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. Tiksliau tokį, kuris geriausiai dera jo namuose. Ieškant veidrodžio įvertinkite, koks yra jo dydis, žinoma, kokia jo forma (nuo apvalių iki kvadratinių bei neįprastų formų), taip pat kinta ir storis, varijuoja derinamos rėminimo galimybės… Komplekte siūlomi veidrodžiai yra su pakabinimo elementais, tad Jums dėl nieko neteks sukti galvos.

Ekologiškas ir ekonomiškas

Veidrodžiai su lentynėle pagaminti Lietuvoje, tad jeigu Jums svarbu patikima, vietinių gamybos kokybė - esate ten, kur ir reikia. Mūsų siūlomi gaminiai atitinka visus Europos Sąjungos keliamus reikalavimus. Būkite ramus, šiuose veidrodžiuose nėra švino, vario, kadmio bei kitų medžiagų, kurios ilgainiui gali veikti žmogų. Taigi, tai yra visiškai ekologiški gaminiai ir jų naudojimo metu į aplinką neišsiskirs sunkieji metalai. Modeliai puikiai tinka ir vonios patalpose, kadangi yra atsparūs korozijai.