Mediniai rėmeliai

Tinkamas paveikslų, veidrodžių, nuotraukų bei kitų meninių gaminių įrėminimas - galimybė džiaugtis ne tik patraukliu, tačiau ir funkcionaliu daiktu ilgesnį laiko tarpą. Juk rėmeliai dalinai apsaugo gaminį, suteikia jam daugiau atsparumo nuo aplinkos dirgiklių. Itin dėmesio verti mediniai rėmeliai, kurie siejami su klasika, tačiau puikiai atrodo ir moderniuose namuose.

Aktyvūs filtrai

lova nikole

Reklama

Mediniai rėmeliai

Mūsų siūlomi mediniai rėmeliai yra labai įvairūs, tad tikimės, kad rasite tokį variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

  • Siūlome tolygiai nušlifuotus, minimalistinio stiliaus medinius rėmelius, kurie tampa papildoma apsauga, puošmena, tačiau neužgožia daikto, kuris yra rėminamas. 
  • Taip pat galite įsigyti raštuotus rėmelius, kurie atrodo prabangiai. Patys iš savęs jie yra skoninga interjero puošmena, tad atsakingai derinkite prie objekto, kuris bus rėminamas.
  • Rasite ir plonesnius rėmelius, kurie dažniausiai skoningiausiai dera prie gana mažų matmenų rėminimo objekto.
  • Taip pat siūlome ir plačius medinius rėmus, kurie puikiai atrodo greta didelio, masyvaus veidrodžio arba paveikslo.
  • Taip pat rasite ir labai įvairių spalvų medinius rėmus. Nuo rudos, geltonos, kurios laikomos žemės spalvomis, iki ryškesnių, kurie turi būti derinami prie rėminamo objekto. 

Mes aktyviai plečiame savo katalogą, kad kiekvienas rastų tokį rėmelį, kuris atrodo gražiausias ir labiausiai dera interjere.

Aukštos kokybės mediniai rėmeliai

Pas mus galite įsigyti ne tik labai įvairių dizainų medinius rėmelius, tačiau ir džiaugtis prieinamomis kainomis, kurios leis įsigyti tai, ko Jums reikia. Taip pat garantuojame geriausią kokybę bei ilgaamžiškumą, kuris leis kartą įsirėminus nesukti galvos dėl senų rėmelių pakeitimo naujais. Visi gaminiai gaminami konkrečiai Jums, tinkamų matmenų, tad nieko nelaukite, pateikite užsakymus bei džiaukitės stilingais namais.