Stiklo lentynėlės

Kokybiškos stiklo lentynėlės padės sukurti unikalią bei patogią daiktų laikymo erdvę patalpoje. Siūlome skirtingų formų, spalvų, storių bei kitų techninių parametrų lentynėles, kurios dera ne tik vonioje, tačiau ir kituose kambariuose, kuriuose prioritetas - prabanga kvepiantys ir tuo pačiu jaukūs akcentai.

Aktyvūs filtrai

lova 20

Reklama

Stiklo lentynėlės 

Skoningai atrodančios stiklo lentynėlės - ne tik puošmena, tačiau ir funkcionalumas. Pagamintos iš itin aukštos kokybės stiklo, tad yra labai patvarios ir ilgaamžės, atlaiko net ir gana didelį svorį, daugeliui patinka, kad yra labai paprastai valdomos. Mūsų klientams patinka, kad siūlomos stiklo lentynėlės internetu yra ne tik geriausios kokybės, tačiau ir labai prieinamos kainos. Taip pat aktyviai skelbiame akcijas, kurios leis jas įsigyti pigiau, tačiau ilgiems metams.

Gaminame pagal klientų poreikius

Netinka mūsų siūlomų matmenų stiklo lentynėlės? Galime pagaminti pagal Jūsų poreikį. Susipažinkite su opcijomis, kurias siūlome, tai yra, raskite Jums labiausiai priimtinos formos bei spalvos lentynėlę ir išpjausime tokių matmenų, kurios tinkamos konkrečiai erdvei Jūsų namuose. Nesvarbu, ar jums reikalingas gana tradicinis sprendimas, ar kažkas labai unikalaus bei nestandartinio, esame tikri, kad sugebėsime įgyvendinti bet kokią idėją.

Susisiekite ir kartu įgyvendinsime praktiškai bet kokį Jūsų namų interjero sprendimą, kuris neatsiejamas nuo vizualiai trapių bei elegantiškų, tačiau išties - itin aukštos kokybės bei patvarių lentynėlių pagamintų iš stiklo.