Figūriniai veidrodžiai

Namų jaukumui kurti svarbus kiekvienas akcentas, tad natūralu, kad reikia kuo daugiau dėmesio skirti interjero smulkmenoms. Viena tokių yra veidrodžiai, kuriuos galite įsigyti pas mus. Itin mėgstami figūriniai veidrodžiai. Drąsiai sakome, kad tai yra ne tik puiki priemonė savo atvaizdui stebėti, tačiau taip pat ir dekoro akcentas, kuris dera bet kokio stiliaus namuose.

Aktyvūs filtrai

Veidrodis "City"

Kaina 600,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis, pagamintas iš skirtingų dydžių veidrodžių (nuožulniais kraštais). Veidrodžiai guli ant juodo MDF pagrindo. Paruoštas kabinti horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.

Matmenys: 1400 x 680 mm

Veidrodžio paskirtis įvairi, gali būti naudojamas vonioje, kambaryje ir t.t.

Veidrodis "Laverna"

Kaina 990,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis su nuožulniais veidrodėliais ir GOLD LEAF grafika. Nugarėlė juodai lakuotos MDF plokštės. Paruoštas kabinti horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.

Matmenys: 1000 x 1800 mm

Veidrodis "Cirze"

Kaina 380,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis, suformuotas iš veidrodžių ir stiklų apskritimų su Aukso lapų fonu. MDF nugarėlė, lakuota juoda spalva. Paruoštas kabinti horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.

Matmenys: 1200 x 590 mm

Veidrodžio paskirtis įvairi, gali būti naudojamas vonioje, kambaryje ir t.t.

Veidrodis "Orio 2"

Kaina 220,00 €
Prieinamumas: Turime

Trikampio formos veidrodis su MDF rėmu, kurio apdaila - GOLD LEAF. Paruoštas kabinti horizontaliai arba vertikaliai.

Išoriniai matmenys: 840 x 550 mm

Veidrodžio paskirtis įvairi, gali būti naudojamas vonioje, prieškambaryje, kambaryje ir t.t.

Kabinamas vertikaliai ir horizontaliai.

Veidrodis "Orio 9"

Kaina 550,00 €
Prieinamumas: Turime

Trikampio formos veidrodis su matinės juodos spalvos MDF rėmu. Paruoštas kabinti horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.

Išoriniai matmenys: 1650 x 850 mm

Veidrodžio paskirtis įvairi, gali būti naudojamas vonioje, prieškambaryje, kambaryje ir t.t.

lova verona

Reklama

Figūriniai veidrodžiai

Žinoma, kad pati svarbiausia figūrinio veidrodžio savybė yra ta, kad jie - atrodo unikaliai. Formos, kurias rasite pas mus, yra labai įvairios. Rasite ir klasikinius, dažniausiai pailgus, vertikalius ovalius arba stačiakampio formos veidrodžius, kurie puikiai tinka tradicinio stiliaus namuose, ir tokius, kurie yra neįprastų formų, atrodo, kad yra manevringi, elegantiški ir dažniausiai skoningiausiai atrodo moderniuose, galbūt kiek neįprastuose namuose. Svarbiausia yra nebijoti rinktis drąsių sprendimų, kurie gali būti pats svarbiausias stiliaus akcentas.

Figūriniai veidrodžiai internetu pigiau

Jeigu Jus domina unikalių formų figūriniai veidrodžiai - esate ten, kur ir reikia. Mūsų teikiama veidrodžių pasiūla yra labai plati, tad susipažinkite, išsirinkite ir mes greitai Jums pristatysime užsakytus veidrodžius. Žinoma, saugiai, su garantijomis. Patys veidrodžiai yra ne tik patikimos kokybės, tačiau ir geriausios kainos, tad skatiname aktyviai sekti mūsų skelbiamas akcijas, kurios yra gana dažnos ir prieinamos kiekvienam, kuris nori sutaupyti, tačiau mėgautis ilgaamžiu dekoro akcentu.