UAB „Stikluva“, Įmonės kodas 145847296, Pramonės g. 26, Šiauliai, LT-78151.

Pirkdamas UAB „Stikluva“ internetinėje parduotuvėje www.veidrodis.lt Pirkėjas gali jaustis saugiai, kadangi jo asmens duomenys griežtai ir atidžiai saugomi. Pateikti duomenys naudojami tik užsakymo įvykdymo tikslais. Jie gali būti suteikiami tik mūsų partneriams ir tik būtinai to prireikus, siekiant įvykdyti užsakymą. Pirkėjo asmens duomenys saugomi 2 metus nuo paskutinio prisijungimo.

Užsisakyti prekes internetinėje parduotuvėje www.veidrodis.lt Pirkėjas gali nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.

Pirkėjas užsakydamas prekes atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje www.veidrodis.lt tikslais.

Pirkėjas sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, parašydamas el. laišką info@veidrodis.lt arba paskambindamas numeriu 8 629 29291.

Pirkėjas darydamas užsakymą gali pareikšti savo sutikimą/nesutikimą dėl jo asmens duomenų naudojimo tiesioginės rinkodaros tikslams. Tai jis padaro pažymėdamas (sutinku, kad jos asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais) arba nepažymėdamas varnelės (nesutinka). Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje www.veidrodis.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas atsisako, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais.

Siekiant užtikrinti visišką duomenų saugumą, mūsų įmonė yra registruota "Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos" registre.