Veidrodiniai, stikliniai padėklai

Skoningas maisto pateikimas yra toks pat svarbus, kaip ir tinkamai paruošti patiekalai. Juk ne veltui yra sakoma, kad dovanos įpakavimas - pusę dovanos kokybės. Lygiai taip pat yra ir su maisto patiekimu, tad siūlome jį padėti ant stiklinių padėklų, kurie ne tik kuria šviesos žaismo vizualizacijas, tačiau taip pat ir padeda išlaikyti higieną, skoningumą.

Aktyvūs filtrai

Veidrodiniai padėklai

Kaina 19,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodiniai padėklai įvairioms progoms, šventėms.

Komplektai

Forma

Kiekis
vnt.
Išmatavimai (mm)
Aukštis
Plotis
1 komplektasapv3
skersmuo 300
2 komplektasovalu%CC%84s.png3
300
400
3 komplektas
stac%CC%8Ciakampiai.png3300400
4 komplektasstac%CC%8Ciakampiai%20su%20uz%CC%8Capval3
300400

Veidrodiniai ir stikliniai padėklai

Mūsų prekybos vietoje siūlomi veidrodiniai, stikliniai padėklai skirti šaltiems užkandžiams, vaisiams, saldumynams, tortams ir t.t. padėti. Pasitarnauja ne tik namuose per pačias gražiausias metų šventes, tačiau ir biuruose, norint nustebinti verslo partnerius arba darbuotojus ne tik skaniu maistu, tačiau ir skoningu jo pateikimu. Siūlome kelių skirtingų matmenų komplektus. Viename jų - trys padėklai, kurie leis patraukliai paserviruoti bet kokius šaltus patiekalus/užkandžius. Taip pat galime pagaminti norimus padėklus pagal Jūsų poreikius, tai yra, pagal nurodytus matmenis.

Padėklo priežiūra

Veidrodiniai, stikliniai padėklai gaminami iš aukščiausios kokybės stiklo, tad galite būti ramus dėl kokybės bei ilgaamžiškumo.  Panaudojus padėklą - siūlome jį valyti su vos drėgna, švelnia šluoste. Taip pat valymui puikiai tinka ir specialūs stiklui valikliai, kuriuose nėra šiam paviršiui agresyvių medžiagų, abrazyvinių dalelių. Svarbiausia po valymo chemija taip pat pervalyti su švariu vandeniu, nusausinti, kad būtų galima tinkamai sudėti užkandžius, išvengti kontakto su bet kokiomis chemijos priemonėmis.