Dekoruoti veidrodžiai

Nors daugeliui iki šiol veidrodis dažniausiai siejasi su savęs atvaizdo perteikimu, tačiau išties - jo funkcionalumo ribos yra kur kas platesnės. Pavyzdžiui, dekoratyviniai veidrodžiai gali būti pats svarbiausias patalpos akcentas, kuris kuria ne tik jaukumą, tačiau taip pat ir patrauklumą patalpose. Pats vienas iš savęs jis gali būti svarbiausias dekoras, tad daugiau nereikia jokių patalpų puošmenų - veidrodis labai puikiai atstos ir paveikslus, ir gėles, ir net nuotraukas. Svarbiausia - stilingas veidrodis, kurį galite įsigyti pas mus.

Aktyvūs filtrai

Veidrodis "Sphere"

Kaina 500,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis su centriniu nuožulniu veidrodžiu ir rėmeliu, sudarytu iš stiklo pusrutulių. MDF nugarėlė apdailinta juoda spalva. Paruoštas kabinti horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.

Matmenys: 1200 x 800 mm

Veidrodžio paskirtis įvairi, gali būti naudojamas vonioje, kambaryje ir t.t.

Veidrodis "Flavia"

Kaina 620,00 €
Prieinamumas: Turime

Veidrodis su nuožulnia centrine plokštele ir stiklo rėmu su sidabrinių lapų grafika. MDF nugarėlė lakuota juoda spalva.

Matmenys: 1000 x 1000 mm

Veidrodžio paskirtis įvairi, gali būti naudojamas vonioje, kambaryje ir t.t.

lova stela

Reklama

Dekoratyviniai veidrodžiai 

Mūsų siūlomi dekoruoti veidrodžiai yra labai įvairūs. Stengiamės kuo aktyviau plėtoti katalogą, kad kiekvienas rastų tokį modelį, kuris jam labiausiai patinka. Pirmiausia jie kinta savo forma. Daugeliui priimta, kad veidrodis dažniausiai yra ovalus arba stačiakampis, tačiau pas mus ir galite pamatyti labai daug, pačių įvairiausių formų veidrodžių, kurie atrodo elegantiškai bei stilingai. 

Veidrodžiai gali būti dekoruojami labai įvairiais raštais: nuo rytietiškų iki geometrinių formų ir t.t. Rinkitės tai, kas Jums yra gražu - tai visada turi būti prioritetas.

Dekoratyviniai veidrodžiai internetu

Jeigu Jus domina dekoruoti veidrodžiai - esate ten, kur ir reikia. Visa mūsų produkcija yra geriausios kokybės, pagaminta Lietuvoje, atitinka aukštus ES standartus. Dėl to galite būti ramus, kad gaminiai yra ne tik patrauklūs bei ilgaamžiai, tačiau taip pat ir ekologiški. Juose nėra medžiagų, kurios gali eksploatacijos metu daryti žalingą poveikį žmogui. 

Jeigu rasti tinkamą modelį Jums yra sunku - visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie atsakys į klausimus bei pateiks pavyzdžius, kurie galimai labiausiai turėtų tikti Jums. Taip pat aktyviai skelbiame akcijas, kurios leis sutaupyti bei mėgautis visomis prasmėmis labiausiai džiuginančia kokybe. Jūs bei Jūsų namai verti geriausio veidrodžio ir įsigyti jį galite pas mus.