Varstomos stiklo durys

Norisi patalpai suteikti daugiau unikalumo išlaikyti joje eleganciją ir tuo pačiu džiaugtis neįprastu sprendimu, kuris leis išsaugoti kuo daugiau natūralios šviesos? Tokiu atveju varstomos stiklo durys yra tai, ko Jums reikia. Tinkamos bet kokiai patalpai nuo erdvių namuose iki komercinio tipo objektų, taip pat ir biurų, pirties, vonios… Siūlome daug pavyzdžių, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite ir Jums labiausiai tinkamas duris.

Aktyvūs filtrai

Varstomos stiklo durys

Varstomos stiklo durys yra gaminamos pagal Jūsų poreikius, konkrečius matmenis. Visgi, pateikiame pavyzdžius, kurie galbūt padės Jums paprasčiau nuspręsti - kokio stiliaus kompozicija labiausiai tinkama. Nuo visiškai skaidrių, kurios džiugina ne tik permatomumu, tačiau taip pat ir itin gera natūralios šviesos sklaida, iki matinių, kurios suteikia dalinę patalpos izoliaciją, puošia patalpą. Varstomos stiklo durys yra parduodamos kartu su kokybiškais vyriais ir rankena - viskuo, ko reikia, kad montavimas būtų greitas ir be jokių rūpesčių. 

Stiklo durų priežiūra

Daugeliui patinka tai, kad varstomos stiklo durys nėra reiklios. Valykite stiklus su specialiais šiam paviršiui skirtais valikliais, kurie yra be abrazyvo dalelių. Po valymo svarbiausia nusausinti tiek stiklą, tiek konstrukcines dalis. Tai garantuoja prekės ilgaamžiškumą ir kokybę, metų eigoje - estetine prasme gaminys nekis. 

Užsisakykite duris kuo greičiau ir jau po kelių savaičių galėsite džiaugtis rezultatu. Sekite akcijas bei įsigykite durys pigiau, tačiau geros kokybės.