"Kvadratai"

"Kvadratai"

Stiklo durys, tai modernus ir individualus dizaino elementas Jūsų interjere.

Durų aukštis: 2080 mm

Durų plotis: 900 mm

Smulkiau
480,00 €

Apie prekę

Stiklo durys pagamintos iš skaidraus, 8 mm grūdinto stiklo. Skaidraus stiklo matinimas atliktas, dažant šilkografijos būdu. Galite pasirinkti iš kelių aukštos kokybės durų sistemų. Sistema I - pagaminta Vokietijoje, sistema II "LAB" ir III "LUT" - Skandinavijoje, sistema IV - Lenkijoje. Tinka standartinėms durų angoms. Tinka montuoti prie sienos arba lubų.

Pasirinkdami stumdomas stiklo duris, sukursite atvirą ir erdvią gyvenamąją aplinką. Skaidrumo pojūtis ir daug natūralios šviesos leis Jums jaustis patogiai savo namuose.

Stiklinių durų pagalba kambariai gali būti atskirti nedarant didelio poveikio šviesos patekimui į kambario vidų, todėl jie atrodys ryškesni ir didesni. Stumdomos stiklo durys pasižymi įvairiapusiškumu ir lankstumu, visada lengvai įsiterpia į bet kokios spalvos ir dizaino koncepciją.

Durys gali būti pagamintos iš skaidraus, matinio arba spalvoto stiklo. Taip pat galimos įvairios stiklo spalvos, kurios išgaunamos stiklą nudažius specialiais keramikiniais dažais, pagal norima RAL palėtę. Esant pageidavimui, stiklo duris galime pagaminti su norimu piešiniu ar fotografija.

Mes priimame nestandartinius užsakymus pagal Jūsų pageidavimus.

Duris pristatysime į Jūsų miestą.